Chic Sun-Filled 1 Bdr Apt With Private Terrace

  • 45 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Chic Sun-Filled 1 Bdr Apt With Private Terrace London розміщені у районі Хайбері, на відстані 6 хвилин пішої прогулянки від стадіону "Емірейтс", і вміщують 3 осіб. Театр «Arcola» за 25 хвилини пішки і Музей мадам Тюссо на відстані 4.7 км від апартаментів.

У Chic Sun-Filled 1 Bdr Apt With Private Terrace є ванна кімната з феном і рушниками. Також є окремий туалет і душ.

В апартаментах для вашого комфорту у вашому розпорядженні кухня, що оснащено холодильником і духовкою.

Апартаменти можуть похвалитися першокласним розташуванням у Лондоні, неподалік від станції метро " Голловей-Роуд, що за 5 хвилини пішки. Колесо огляду London Eye розташований в межах 6 км від помешкання. Хайбері-енд-Іслінгтон знаходиться за 10 хвилини пішки.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Chic Sun-Filled 1 Bdr Apt With Private Terrace Лондон
Stylish 2-Bed Retreat Steps From Emirates Stadium
Ціна лише для моб. пристроїв

Stylish 2-Bed Retreat Steps From Emirates Stadium

399 м від помешкання
USD 213 USD 192
за ніч
Central, Cozy And Stylish 2-Bed Apartment
Ціна лише для моб. пристроїв

Central, Cozy And Stylish 2-Bed Apartment

7.8
Добре 24 відгуки
1.1 км від помешкання
Centrally Located 2-Bedroom Apartment In London!
Ціна лише для моб. пристроїв

Centrally Located 2-Bedroom Apartment In London!

1.3 км від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Лондон Сіті Аеропорт
    17 км

    Залізничні вокзали

    Drayton Park
    200 м

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Відпочинок

    • Сад

    В номерах

    • Зона відпочинку
    • Патіо

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 21:00
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Часті питання
    • У Chic Sun-Filled 1 Bdr Apt With Private Terrace можна розмістити домашніх тварин?
      У Chic Sun-Filled 1 Bdr Apt With Private Terrace не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У квартирі Chic Sun-Filled 1 Bdr Apt With Private Terrace є кухня?
      В квартирі Chic Sun-Filled 1 Bdr Apt With Private Terrace гості зможуть скористатися повністю обладнаною кухнею з посудомийною машиною, холодильником і духовкою.
    • Ця квартира розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Хайбері-енд-Іслінгтон розташований за кілька кварталів від цієї квартири.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Лондон Сіті Аеропорт
    17 км

    Залізничні вокзали

    Drayton Park
    200 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Chic Sun-Filled 1 Bdr Apt With Private Terrace Лондон

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити